Jak zamówić pranie na telefon ?

Pranie na telefon (Warszawa) to usługa idealna dla osób zapracowanych i zajętych, którym ciężko jest znaleźć czas na zajęcie się praniem, zwłaszcza trudnych do wywabienia plam. W domu często znajdują się także liczne tekstylia, których nie poleca się prać w domowych pralkach, za pomocą popularnych środków czystości dostępnych w marketach i drogeriach.

Pranie na telefon jest proponowane przez pralnię chemiczną EBS. Pozwala na oddanie prania w ręce profesjonalnej i doświadczonej obsługi bez konieczności wychodzenia z domu czy mieszkania. Pralnia chemiczna jest wyposażona w znacznie skuteczniejsze środki piorące i zaawansowane technicznie sprzęty, które zdecydowanie lepiej poradzą sobie z każdą plamą, niezależnie od jakości i wrażliwości tkaniny, z której wykonana jest dana odzież.

Usługa ta pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić cenny czas, energię i nerwy, ale także nie wymaga wychodzenia z domu ani dźwigania często dosyć ciężkiego prania. We wszystkim wyręczy Cię wyspecjalizowany kurier, a także profesjonalna obsługa pralni chemicznej EBS. Po wykonanym czyszczeniu, rzeczy wrócą do Ciebie w pełni czyste, wyprasowane i pachnące. Przywiezie je kurier o wskazanej przez Ciebie porze ustalonego wcześniej dnia.

Jak skorzystać z usługi pranie na telefon? Wystarczy skontaktować się z pralnią, dzwoniąc pod numer 732 60 60 60 i zgłosić dokładne informacje na temat swojego zamówienia / potrzeby. Jakie informacje będą niezbędne? Przede wszystkim ilość rzeczy, które kurier ma od Ciebie odebrać. Po tej informacji pracownik pralni będzie w stanie wycenić zamówioną usługę.

Podczas tej samej rozmowy telefonicznej ustalisz z obsługą dogodny dla Ciebie termin i czas odbioru brudnego prania. Kurier będzie u Ciebie punktualnie! Odbierze przygotowany wcześniej przez Ciebie asortyment, który zostanie poddany działaniu najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu uda się przywrócić im stan użyteczności.

Po czyszczeniu w pralni EBS, kurier przekaże Ci gotowe, świeże, czyste, pachnące i wyprasowane ubrania wprost w Twoje ręce. To wszystko odbędzie się oczywiście również we wskazanym przez Ciebie wcześniej dniu i o dogodnej dla Ciebie godzinie.

About

You may also like...

Comments are closed.