Czy lifting rzęs jest bezpieczny? Jakie zabiegi kosmetyczne można wykonać w domu?

O swój wygląd należy dbać zawsze, niezależnie od tego ile się ma lat. Wcale nie trzeba na to poświęcać wiele czasu, są zabiegi kosmetyczne, które nie zajmują dużo czasu. Jest też mnóstwo zabiegów kosmetycznych na ciało, twarz i włosy, które można sobie samemu wykonać w domu, bez większego wysiłku i bez ponoszenia dużych kosztów. Szczególnie zabiegi na twarz, można bez problemu wykonać w domu. Jednym z takich zabiegów jest na przykład zabieg trwałej rzęs.

Jak zrobić sobie samemu trwałą na rzęsach?

Mimo, że wygodniej jest zrobić taki zabieg w salonie kosmetycznym, to jednak koszt wykonania takiego zabiegu wynosi około 150zł. Nie są więc to takie małe pieniądze. O wiele taniej można sobie samemu zrobić trwałą w domu, wystarczy kupić preparat do trwałej na rzęsy oraz specjalny wałeczek na rzęsy, który wielkością będzie dopasowany do długości naszych rzęs. Na pewno przyda się też pomoc jednego z domowników czy bliskiej przyjaciółki, która pomoże nałożyć wałeczek na rzęsy i przypilnuje czasu trzymania go na rzęsach.

Bezpieczna trwała rzęs w domu

Bardzo ważne jest to, by przy wykonywaniu takiego zabiegu w domu, stosować się do zasad bezpieczeństwa. Dlatego bardzo się przyda przy temu jakaś pomoc drugiej osoby. Przede wszystkim samemu trudno jest nałożyć sobie preparat do trwałej na rzęsy, przez przypadek preparat może się dostać do oka, a to nie będzie przyjemne uczucie. Trudności może też dostarczyć nałożenie wałeczka, z jednym okiem nie będzie problemu ale już w przypadku drugiego oka, problem taki może się pojawić. Samemu można też taki zabieg wykonać niedokładnie przez co efekt nie będzie zbyt spektakularny, co może rozczarować. Dlatego jeśli nie ma się kogoś do pomocy, mimo tego, że nie ma przeciwwskazań by samemu sobie taki zabieg wykonać, to jednak warto udać się do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego, gdzie taki zabieg trwałej na rzęsy zostanie nam zrobiony. W ten sposób nie trzeba się będzie martwić zabiegiem, bo na pewno jego efekt będzie taki, jakiego oczekujemy.

 

This entry was posted in Inne.

About

You may also like...

Comments are closed.