Dlaczego mężczyźni nie zawsze są policjantami mody

Najczęściej, gdy mówimy o modzie, zakładamy, że to dziewczyny będą dbać o to, aby ich ubiór był modny, ale tak nie jest. Nie chodzi o to, że dziewczyny nie interesują się modą, ale faceci nie lubią podążać za najnowszymi trendami w modzie.

To mężczyźni decydują o stylu kobiety, o tym, czy powinna nosić spodnie czy sukienkę i czy powinna założyć marynarkę czy nie. Nawet jeśli kobiety interesują się najnowszymi trendami w modzie, nie chcą ich nosić, ponieważ boją się, że przyjaciele ocenią je negatywnie.

Naprawdę trudno jest podążać za najnowszymi trendami w modzie, zwłaszcza gdy nie wiesz, co będzie do Ciebie najbardziej pasować. Jeśli więc chcesz być na czasie z modą, ale nie wiesz, co nosić, lepiej przestrzegaj 4 podstawowych zasad.

1. Unikaj noszenia zbyt dużej ilości ubrań

Jeśli nie czujesz się dobrze w swoich ubraniach, nie musisz nic na siebie zakładać, bo będziesz wyglądać dziwnie. Noś odpowiednią ilość ubrań, aby czuć się komfortowo.

2. Unikaj krótkich sukienek

Krótsze sukienki sprawią, że będziesz wyglądać bardziej seksownie niż zwykle, ale jeśli nie czujesz się komfortowo z długością sukienki, nie powinnaś jej nosić.

3. Trzymaj się z dala od krótkich spódniczek

Jeśli nie czujesz się komfortowo w swoich ubraniach, nie powinnaś nosić krótkich spódniczek. Spódnice mają różne długości, dlatego lepiej jest nosić sukienkę zamiast spódnicy.

4. Wybierz kolor, który pasuje do Twojej karnacji

Kolor to najważniejsza rzecz, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego stroju. Jeśli jesteś jasna i ciemna, powinnaś trzymać się jasnych kolorów, ale jeśli masz jasną karnację, powinnaś wybierać kolory, które pasują do Twojej karnacji.

Wnioski:

Teraz już wiesz, dlaczego mężczyźni nie zawsze są policjantami mody. Jeśli będziesz przestrzegać tych czterech zasad, to nigdy nie zostaniesz osądzona za swój ubiór. Pamiętaj więc o tych wskazówkach, a staniesz się centrum zainteresowania.

 

 

This entry was posted in Moda.

About

You may also like...

Comments are closed.